Реклама



Розклад руху автобусів по автостанції Нетішин


Розклад руху автобусів по автостанції Нетішин,  2011 рік

5.10 – Нетішин-Дятилівка

5.30 – Нетішин-Ізяслав

5.45 – Нетішин-Хмельницький

5.50 – Нетішин –В. Правутин

6.05 – Нетішин –Рівне

6.10 – Нетішин – Киликиїв

6.15 – Нетішин – Хмельницький (ринок)

6.20 – Славута – Хмельницький (через Біло­гір`я)

6.25 – Нетішин – Білогородка

6.25 – Нетішин – Тернопіль

6.35 – Нетішин – Рівне

6.40 – Нетішин – Хмельницький (ринок)

6.50 – Нетішин – Поліське

6.50 – Нетішин – Острог

7.00 – Нетішин – Нараївка

7.05 – Нетішин – Хмельницький

7.15 – Рівне – Хмельницький

7.20 – Славута – Рівне

7.25 – Нетішин – Славута (через Лисиче)

7.30 – Нетішин – Хмельницький (ч.Острог)

7.30 – Нетішин – Славута (через Комарівку)

7.40 – Нетішин – Кузнецовськ (п’ятниця – понеділок, інші дні – до Рівного)

7.45 – Шепетівка – Люблін (Польща)

7.45 – Нетішин – Сьомаки (крім понеділка)

7.50 – Рівне – Шепетівка

8.00 – Нетішин – Гориця

8.00 – Нетішин – Острог

8.10 – Шепетівка – Тернопіль

8.10 – Нетішин – Плоска (через Лисиче)

8.20 – Хмельницький – Рівне

8.25 – Нетішин – Острог

8.30 – Нетішин – Тульчин

8.35 – Нетішин – Волочиськ (через Славуту)

8.40 – Нетішин – Рівне

9.00 – Острог – Корець

9.00 – Нетішин – Острог

9.15 – Нетішин – Рівне

9.25 – Нетішин – Вижниця

9.30 – Нетішин – Теофіполь (через Острог)

9.40 – Нетішин – Голики

9.50 – Нетішин – Острог

10.00 – Нетішин – Славута

10.10 – Нетішин – Тернопіль

10.20 – Нетішин – Славута

10.20 – Нетішин – Рівне

10.25 – Рівне – Кам’янець-Поділь­ський

10.40 – Нетішин – Рівне

10.45 – Нетішин – Славута

10.45 – Нетішин – Острог

10.50 – Рівне – Славута

11.00 – Нетішин – Славута

11.10 – Нетішин – Красилів

11.10 – Луцьк – Хмельницький

11.25 – Хмельницький – Рівне

11.40 – Нетішин – Ізяслав

11.40 – Хмельницький – Луцьк

11.45 – Нетішин – Острог

11.50 – Нетішин – Киликиїв

12.10 – Нетішин – В. Правутин

12.20 – Рівне – Кам’янець-Поділь­ський

12.20 – Нетішин – Славута (через Комарівку)

12.30 – Нетішин – Острог

12.35 – Шепетівка – Рівне

12.40 – Нетішин – Дятилівка

12.50 – Нетішин – Голики

12.50 – Славута – Рівне

13.00 – Нетішин – Тернопіль

13.15 – Хмельницький – Рівне

13.20 – Нетішин – Сьомаки

13.30 – Хмельницький – Рівне

13.40 – Нетішин – Нараївка (крім понеділка); Нетішин – Острог

13.50 – Нетішин – Хмельницький; Плоска

14.00 – Нетішин – Острог; Нетішин – Славута

14.00 – Нетішин – Рівне

14.15 – Нетішин – Сьомаки (крім понеділка)

14.25 – Нетішин – Білогородка

14.50 – Нетішин – Гориця

15.00 – Нетішин – Волочиськ (через Острог)

15.05 – Нетішин – Кам’янець-Поділь­ський

15.10 – Кам’янець-Подільський – Рівне

15.15 – Нетішин – Яблунівка

15.20 – Нетішин – Рівне

15.30 – Нетішин – Острог

15.40 – Нетішин – В. Правутин

15.50 – Нетішин - Поліське

15.55 – Нетішин – Острог

16.10 – Рівне – Славута

16.20 – Нетішин – Нараївка

16.20 – Нетішин – Славута (через Лисиче)

16.25 – Рівне – Хмельницький

16.30 – Нетішин – Славута (через Комарівку)

16.40 – Нетішин – Ізяслав

16.50 – Нетішин – Плужне

16.50 – Нетішин – Рівне

17.00 – Рівне – Шепетівка

17.10 – Тернопіль – Шепетівка

17.10 – Нетішин – Острог

17.20 – Нетішин – Славута

17.30 – Кам`янець-Подільський  –  Рівне

17.30 – Нетішин – Острог

17.35 – Нетішин – Хмельницький

17.40 – Рівне – Хмельницький

17.40 – Нетішин – Рівне

17.50 – Нетішин – Мухарів

18.20 – Луцьк – Хмельницький

18.20 – Нетішин – Острог

18.30 – Нетішин – Рівне

19.10 – Нетішин – Острог

19.15 – Рівне – Хмельницький

19.40 – Нетішин – Острог

20.30 – Нетішин – Острог

Примітка. Звертаємо увагу, що автобуси на автозупинку в центрі міста (з Рівного в напрямку Хмельницького) прибувають за 12-15 хвилин до відправлення з автостанції. Існують також  рейси, коли автобуси не заїжджають на автостанцію.


Швидкий перехід

Попередня:

Наступна:



 Реклама




Bia 31 авг. 2012 в 08:15 # Ответить
new comment
You've really captured all the essentials in this sbjuect area, haven't you?

ОтменитьДобавить комментарий


 









вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Тут текст
Контакти